| Lavinia3577 a întrebat:

Ce imbracaminte trebuie sa imi iau la mine? trebuie sa plec la sora mea in strainatate si stau o perioada lunga(6 luni)

Răspuns Câştigător
| Luiza45 a răspuns:

Atat haine groase gen pantalonii lungi si bluze cu maneca lunga (dragute oricum) cat si ceva mai subtire pantaloni trei sferturi fustite (dar daca nu porti nu are rost sa iti iei multe perechi) balerini bascheti si cizme. daca e si hm. poti sa iti iei tricouri relativ subtiri si plovere su o vesta. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

In functie de vreme.