| adrianalbota1 a întrebat:

Ce imi pot cumpara de 200 de lei? Este ziua mea si nu stiu ce pot sa imi cumpar. Apropo, fac 12 ani.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Stii care e problema cu intrebarile de genul acesta?
Noi iti recomandam ce ne place noua Marin111 adora accesoriile si imbracamintea, Razvan cartile, TheMusicBoy papagalii si Iepurasul... intelegi care e idea.

Nu stim ce iti place tie. Dupa restul intrebarilor puse observ ca esti un tip pasionat de gaming si fan Apple. Ce as putea sa iti recomand : pastreaza banii pana cand iese urmatorul joc care iti place. Nu te grabi sa ii consumi.

| adrianalbota1 explică (pentru PainTech):

Mersi,chiar m-a ajutat propunerea ta.Nu stiam daca sa astept pentru Call Of Duty Black Ops 4 sau nu.Dar mai de graba astept pentru el.

11 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

LMA. Ai de unde alege, că bugetul e ok.Fiind că nu te știu personal mi greu să-ți răspund. Poți să-ți cumperi ce ai nevoie, de la îmbrăcăminte, la accesorii, etc. Tu știi cel mai bine ce-ți lipsește. Dacă ce ți-ai dori nu-ți permiți, poți pune banii deoparte și încet să-i strângi până ai suficienți să-ți cumperi ceea ce-ți dorești.

| gabicoo a răspuns:

Băut... Țigă...
Pardon am vrut sa zic Sucuri, Șampanie pentru copii, dulciuri, prajituri, etc. Inviti cei mai buni prieteni și dai un party

| PainTech a răspuns:

La mult ani!

| Yurisa a răspuns:

Papuci

| Justme1997 a răspuns:

Cumpără ce îți place ție. Mie încă imi plăceau păpușile, altele voiau machiaje la 12 ani, fiecare cu ce-i place. Daca vrei animal, întreabă părinții, sa nu il gasesti in strada dupa.

| TheMusicBoy a răspuns:

Daca ai vrea sa ai un animalut ai putea sa iti iei un perus si o colivie. Daca ai nevoie de ajutor uitate la intrebarile mele despre perusi. Si cam totul te-ar costa 150 de lei si inca 50 de lei sa iti mai iei ceva sau sa ti pastrezi. Daca nu vrei un perus poti sa iti iei un porcusor de guineea sau un hamster(as prefera hamster) sau un peste(acvariul e mai scump) fa-ti de cap! E ziua ta! La multi ani!winking

| 1Marinn1111 a răspuns:

Iti poti lua o haina ( o bluza/blugi, Dacă ești fata accesorii ( Poate ceva de argint ), un ceas, o husa de telefon, un rucsac ...sunt atatea lucruri? gândește te tu stii cel mai bine poate iti doresti ceva acum. Sau poti pastra o parte din bani sa te duci la mall la un film nu stiu. Cred ca tu stii mai bine ce iti doresti, Sunt o multime de lucruri.

| Neutrull a răspuns:

Nu ai mentionat ce esti? Fata sau baiat.
Daca esti fata, iti poti cumpara placi de par gen: placa de creponat, de ondulat, de indreptat (eu pe vremea aia mi-am luat asa ceva ca am avut boala placilor). Sau haine pe masura ta sau lucruri de care te folosesti

| IepurasXxX a răspuns:

Prezervative

| Razvan681 a răspuns:

Cărți