| ALEXICAmarketing a întrebat:

Ce magazin este cel mai ieftin?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu e adevarat! Sunt mereu mai scumpe intocmai pentru ca cumpara din hipermarket iar diferena de pret e o parte din venitul lor.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Magazinul alimentar de cartier, este mai ieftin ca supermarketul!

| ALEXICAmarketing explică (pentru Violleta2022):

Niciodata.Nu are cum.Cumparam sisde eu de acolo daca era mai ieftin ca la Kaufland, Lidl.Totul este mai scump la butic.Nu facem volum. uneori la fructe si legume mai bate hipermarketul.

| Adry05 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu e adevarat! Sunt mereu mai scumpe intocmai pentru ca cumpara din hipermarket iar diferena de pret e o parte din venitul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te referi la haine, intră pe site-ul de la PPT.(ppt.ro)

| emaopris a răspuns:

Ce fel de magazin? Cu alimente, haine?