| brokxy a întrebat:

Ce magazine de haine din Mall au cele mai mici preturi? Si daca ati putea sa-mi spuneti care sunt cele scumpe ca sa le evit. Multumescc Funda!

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca la Sinsay, au preturi bunicele iar cand au reduceri, sunt preturi destul de bune. Partea misto e ca poti sa si comanzi de pe site iar acolo sunt reduceri noi in fiecare zi de joi. In rest, cand sunt reduceri poti intra in magazine precum H&M, C&A, Takko, New Yorker.
P.S. Pana la urma nu se intampla nimic daca intri in magazin si vezi ca sunt preturi mari. Te uiti putin si pleci.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri și tu în mall care te intereseaza și vezi, ca daca întrebi aici zici că dezlănțui furtuna de răspunsuri fara sens.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toate sunt scumpe, reducerile sunt minciuni, platesti pret intreg deoarece in Romania sunt hoti care nu fac reduceri reale cum fac in Germania sau America, reducerile la noi se fac pe hartie ca in realitate le platesti la pret intreg.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu sunt scumpe barosane, sunt tricouri ieftine la 30 lei 50 in new yorker h&m croop, sinsay, sunt geci la 100 lei 150 ca doar nu iti iei haine in fiecare an iti iei odata si tii mult de ele + ca rezista

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Inseamna ca nu ai loc de munca daca tricourile din mall de 25 lei ti se par scumpe

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nu este treaba ta, tu vezi ti de treaba ta, sunt scumpe pentru banii mei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Inseamna ca nu ai loc de munca si un om cu salariu minim isi permime sa ia tricouri la 25 lei 35 50 macar odată pe an 3 6 tricouri sau la cativa ani

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ieftine gasesti in Carrefour/Auchan, la raionul de haine. Unele au aspect de punga reciclata, dar multe sunt foarte ok in raport calitate/pret.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Si in mall gasesti la 25 lei tricouri pollo sau maneca scurta sau 35 40 depinde

| Brizbriz a răspuns:

Kik
https://goo.gl/maps/mbDs73eEyKNRveRZ8
NUMAI kik simplu, nu cu alte "beauty" sau numaistiuce
MERITA drumul pana acolowinking

| anonimuIl a răspuns:

Toate hainele din mall sunt scumpe.

| StripperRaoul a răspuns:

Ieftine la zara stradivarius berska h&m astea mai de saraci asa. restul mai scumpe gen adidas nike under armour footshop is prea multe ce mi vin in cap da mai ieftine cam alea.