| MishikiCrisy a întrebat:

Ce magazine în București îmi recomandați pentru a căuta o rochie pentru banchet scurtă? Ceva de acest gen: http://www.maxine.ro/foto/produse/main/mediu/frs83921_ne gru.jpg

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Mergi prin mall si prin magazinele din centru.

| MishikiCrisy explică (pentru Aasdfghj):

Nu cunosc Bucureștiul, niște locații mai exacte ar ajuta destul de mult, pentru că și timpul căutarii va fi destul de limitat și aș vrea sa merg cu direcție.

| Aasdfghj a răspuns (pentru MishikiCrisy):

Nu stiu o adresa exacta. In general sunt prin centrul Bucurestiului. Centru inseamna Piata Unirii, Universitate, Romana, Victoriei. Daca nu o iei la pas peste tot, nu o sa gasesti altfel magazinele. Mergi in mall Afi, poate iti e mai usor asa.