| anonim_4396 a întrebat:

Ce magazine rock știți în Cluj sau în Târgul Mureș? Pentru ca nu as vrea cele online deoarece nu poți proba articole, papuci și haine. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Va rog eu nu mai ziceti papuci! Papucii sunt slapii si cei de casa. LA general poti spune pantofi, tot suna altfel decat papuci.

| DeathOfDreams a răspuns:

Nu prea găsești magazine în care sunt articole "rock".
În schimb, poți să combini stilul din magazine precum Bershka, îs ceva pe-acolo. De asemenea, din U-man am câteva tricouri și hanorace chiar geniale.

Dar, magazinul pe care-l recomand în totalitate e gotica.ro
Chiar dacă nu poți proba, mărimile corespund.
Știu că nu-ți surâde ideea, dar articolele de pe site sunt absolut geniale, și nu prea găsești în magazine ce găsești pe site.

Și oricum, ipotetic vorbind, dacă-ți iei o pereche de bocanci și atunci când îți ajunge, constați că nu ți-s buni, poți să-i returnezi cât de repede și să faci un schimb de mărime, în limita stocului disponibil. (dezavantajul e că plătești tu transportul dus-întors)
Dar îmi comand destul de des și m-am orientat mereu după mărimea mea și întotdeauna a corespuns. laughing