| melania_petre a întrebat:

Ce-mi recomandati, un mouse wireless sau unul clasic?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Un mouse wireless, dar prin bluetooth...

6 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Un mouse optic.
Cel wireless consuma baterii iar cel clasic cu bila se blocheaza de la praf si scame.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Un mouse optic... e mult mai bun decat cel cu bila.

Bula
| Bula a răspuns:

Un mouse clasic, optic.
Bateriile din mouse-ul wireless se consuma repede si...ramai cu ea moarta.
Mouse-ul de tip "vechi", cu bila, se murdareste repede si da rateuri, trebuie curatat des inauntru.
Mouse-ul optic se curata rar si doar prin simpla stergere cu degetul sau o carpa moale.

cami
| cami a răspuns:

Unul wirelesswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mouse LOGITECH, fara fir, pentru ca este mai comod de utilizat. Marca este cea mai buna in domeniu, consuma foatre putin din baterii si nu ridica probleme, tehnic vorbind. Anyway, nu va puneti baza in mose-ulo acela care arata minunat, MicrosoftARC, pentru ca este o mare teapa. Arata fantastic, dar ridica atatea probleme dpdv. tehnic si in scurt timp devine nefunctional, incat o sa plangeti dupa bani.

| CC7 a răspuns:

Mouseul wireless iti ofera mai multa libertate de miscare pe cand in cel clasic te infasori in cabluri.