| costinvlad a întrebat:

Ce moneda virtuala ieftina de maxim 0, 5 ron unitatea imi recomandati care in maxim 5-10 ani sa ma inbogateasca? Ms si funda.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eurocentii.
Pui in pusculita cate unul in fiecare minut, iar dupa 5-10 ani SIGUR vei fi bogat!winking
(macar in Botswana)

| Uvox a răspuns:

Stiu dar nu doresc să îți împărtășesc informația asta. Ca daca fac asta nu o sa mai valoreze atat de mult si nu o sa ma îmbogățesc.
Cine poate sa stie ce va fi peste 5 sau 10 ani? Si crezi ca iti va spune tie?
happy

| 123123NONAME123123 a răspuns:

Ai gasit o metoda interesanta de a te imbogati dar nu stiu cat de functionala e happy in 5-10 ani se poate da faliment usor daca moneda este la mumentul actual cu valoarea asta, da un search pe google sa te informezi despre cum sta treaba si despre cine a reusit cu metoda asta si cine a gafat sa iti faci o dieie ce sanse ai sa iasa.

| 123123NONAME123123 a răspuns:

Daca tu ai gasit inforamtai pana la urma o gasinm si noi cel mai probabil daca ne straduim destul si stim la cine/ce sa cautam.

| costinvlad explică (pentru 123123NONAME123123):

La profi aparatul ala da ticket PSF incarcare si criptomonede. Imi iau de acolo si ma inbogatesc.