| Anddraş a întrebat:

Ce parere ai despre Bershka si H&M?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De Bershka nu prea buna... la h&m mai gasesti haine decente cat de cat

| OoBunnyoO a răspuns:

Ambele au unele haine ok, altele mai putin ok. Insa, sincer, nu am avut probleme cu niciunul dintre cele doua.

| Alicezzz a răspuns:

Imi par niste magazine asa si asa, depinde unele produse nu fac bani si calitatea lasa de dorit, alte produse da isi merita bani. Nu stiu cum sunt vazute in Ro dar afara sunt considerate magazine slabute.

| baru a răspuns:

Eu sunt multumit...este OK!

| Sandreea13 a răspuns:

Fiecare in felul lui la uni le place H&M si la alti Bershka. Dar eu sunt multumite de amandoua pana acum.