| Clamidia a întrebat:

Ce parere aveti de acest site:https://www.la-papuc.ro/produs/adidasi-inalti-cu-leduri- albi-unisex/
(La-papuc )
Merita sa cumpar de pe el, adica ma refer daca site ul e bub, vreau sa cumpar adidasi cu leduri si nu vreau sa se strice a doua zi...
Fara misto.
Dau funda...????????

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Marfa este de calitate inferioara, absolut toate produsele sunt chinezesti ( pentru ca eu le-am vazut deja pe site-uri chinezesti originale).
Cel mai probabil, firma romanesca face dropp ship, adica tu le platesti pe site-ul lor "la-papuc.ro", si ei trimit comanda si achita marfa in China, unde cei din China, ti le trimit tie acasa.
Nimeni nu poate garanta calitatea produselor, ca de nu functioneaza ledurile, trebuie sa le trimiti inapoi pe buzunarul tau.
Eu am avut supriza sa cumpar so pereche de cizme de vara, la care numarul era foarte mare, desii conversia dupa tabelul lor trebuia sa fie corecta, nu s-au potrivit.
Sfatul meu este, sa cumperi de la un magazin local, fara sa risti sa nu ti se potriveasca marimea, sau ledurile sa fie nefunctionale.