| xSega a întrebat:

Ce părere aveți de eMAG ca au crescut suma la 200 de lei pentru transport gratuit si taxa pentru localități?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu eMAG e de vina si faptul ca cumperi de la alte firme care vand produse pe site ul eMAG

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au ajuns sus, nu mai au concurenta si isi permit

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este politica magazinului, pesemne ca acum au multi clienti si isi permit sa sa mai inaspreasca termenii si conditiile de vanzare. Sigur ca pentru unii clienti nu este bine, trebuind sa plateasca si transportul, dar pentru altii, care cumpara de peste 200 lei, treaba este neutra.

| xSega explică (pentru Ioandelasal):

Da dar daca stau in afara oraselor tot plătesc o taxă, deci degeaba au depășit 200 de lei