| comyne a întrebat:

Ce parere aveti de magazinul sinsay? Sunt preturi mici?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Recomand, preturi pe masura calitatii. Am o gramada de pulovere de acolo pe care le-as fi gasit in alte magazine la minim 100 de lei si din sinsay le iau cu 50-60. Am fost chiar uimita de unele articole. Imi cautam de mult o rochie si nu gaseam ceva sa-mi si placa si sa-mi vina si bine si am gasit la ei una imi vine de zici ca a fost facuta pe corpul meu laughing Recomand cu toata increderea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Si in new yorker exista tricouri polo la 25 lei sau cu maneca scurta tot rezistente

3 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

E foarte bun magazinul, in ciuda preturilor mici, produsele sunt de calitate.
O prietena a spart vreo 500 de lei pe sinsay si hainele erau chiar dragute.

| MirelaTeodora78 a răspuns:

Sinsay are preturi chiar bune, iar calitatea este unu incredibila. Personal, chiar recomand acest magazin happy