| ღflorinaღ a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy S 3 mini? Merita? Vi ce spuneti (as dori sa-mi raspunda in special cineva care il are)?
FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| FinettiMlk a răspuns:

Am eu.E ok! mie imi place, la inceput am zis ca mie nu-mi trebuie ca eu vreau s3 blablaaa.Dar acum imi place mai multthinking nu e asa de mare ca s3-ul e numai bun! merge foarte ok si are tot ce vrei.(o singura problema, camera din fata nu e foarte clara dar se vede binelaughingparerea mea )merita sa il cumperi:*

3 răspunsuri:
| ralu01raluca a răspuns:

Nu il am dar niste amici deai mei il au nu stiu tias sugaram NOKIA LUMIA adica SAMSUNG GALAXY S 3 e bun dar o sa se strice mai repede din cate am auzit...dar mai bine uitete pe net la care iti place sunt mii de telefoane SONY...

| Iulian_Dady_Dady_1997 a răspuns:

Merita! Are un prieten si este foarte bun

| Mihalachi_Dan_1989 a răspuns:

O colega il are si isi merita toti banii!winking