| Capsunika16 a întrebat:

Ce parere aveti depre convesi?

Răspuns Câştigător
| Marii256 a răspuns:

Conversi*. Sunt cei mai buni tenisi si te tin destul timp, dar iti recomand sa nu ii cumperi de pe net ci sa ii cumperi direct din magazin, deoarece ii poti 'atinge' si poti vedea daca au vreo ruptura sau alta neregula din fabrica, ca sa poti sa ii schimbi pe loc, fiindca, o prietena de-a mea, chiar daca si-a luat tenisi din magazin nu a fost atenta cand i-a cumparat si la 2 saptamani si-a dat seama ca i s-au rupt tenisii... Dar, mai bine esti atent cand ii cumperi, pentru ca, sa fim seriosi, dupa ce ai ajuns cu ei acasa, cui ii mai arde sa se mai intoarca inapoi la magazin sa ia alta pereche de tenisi?

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

CONVERSI?
O parere buna. Cei originali sunt foarte rezistenti, comozi, se asorteaza la multe tinute si vor fi mereu la moda.

| Bdtd04 a răspuns:

Conversi *? Eu am o pereche. I-am cumparat acum un an, si inca sunt ca noi. Chiar merita banii. In mod normal, tenisii, se rup in 2-3 saptamani, pe cand conversii te tin mult mai mult, si sunt croiti mult mai bine. Chiar tii recomandwinking