| PopaRaulyka a întrebat:

Ce parere aveti depre quickmobile? Sunt seriosi, produsele lor sunt originale? Intreb asta pentru cau preturi mici pe langa celelalte magazine online

2 răspunsuri:
| hoLigan a răspuns:

Eu nu am avut noroc când am cumpărat de la ei. Un Sony xperia m4 aqua am dat 1300 lei. Și avea o problema de sistem se tot restarta din al 2a zi când se forta procesorul sau când actualiza aplicații pe magazin play se restarta. L-am trimis în garanție de 2 ori pana mi la schimbat ca prima data doar l-o resoftat. După aceea mi la schimbat. Dar sincer eu nu mai cumpăr de la ei. poate nu erau ei de vina dar totusi.

| andreit05 a răspuns:

Da, sunt seriosi.