| valentin233 a întrebat:

Ce parere aveti despre acesti tenesi http://tenesi.ro/index.php?route=product/product&path=65 _66&product_id=59 ? Credeti ca sunt originali ? Totusi pretul este prea mic.
Merita cumparati ?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Rockăr a răspuns:

Acestia au semnul de converse, dar cum la titlu si prezentare su ne mentioneaza all star converse si la pretul de 100 de lei cu siuranta sunt fake.pretul lor incepe de la 200 de lei dar sunt f f de calitate.Eu am deja 3 perechi.Sunbt extrem de duarbili>ii poti comanda de pe net, sau mai bine ii poti achizitioana de la star place-magazin ofoicial converse sau din mall de la office shoes(in orice mall)Acolo la office sunt originali si sunt mai mereu la reduceri incredibile. Funda? PLLspuppy dog eyes

| HaineDeVis a răspuns:

Buna valentin, www.hainedevis.ro comercializeaza tenisi Lee Cooper cu preturi CORECTE incepand de la 69 ron! Convingete si daca am dreptate astept o funda mare :) O zi buna!