| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre agendele de pe Aliexpress (cine a comandat)? Arata ca in poze? Sunt de calitate? Puteti sa-mi recomandati un furnizor bun?

1 răspuns:
| Blueberry8 a răspuns:

Nu am comandat agende, in schimb sunt fan aliexpress.Important e ca vanzatorii sa aiba 4-5 stele si sa gasesti poze reale atasate de la cumparatori.Eu comand toate prostiile si intotdeauna mi-au ajuns coletele daca am comandat de la vanzatori cu 5 stele happy.