| Albinutejucause a întrebat:

Ce părere aveti despre AliExpress? Îmi puteti explica treaba cu poșta vamala? Si daca ati fost înșelați cum v ati recuperat banii?

3 răspunsuri:
| kssy161 a răspuns:

Este un site ok. Din ce am cumparat eu de acolo pot sa spun ca a venit direct acasa. Nu s-a intamplat sa fiu inselata, nu stiu ce pot sa spun despre treaba asta, dar stiu ca am cumparat ceva acum cateva luni si nici acum nu a venit. S-ar putea sa se fi pierdut. Pur si simplu dau refund, in cazul in care mai este valabil, pentru ca ai termen de 60 de zile, din ce imi amintesc eu.

| Adry05 a răspuns:

Platesti exagerat de mult la vama. Cauta pe alte site-uri sa fie din Romania, nu cred ca ai gasit ceva atat de unic sa nu gasesti niciunde in europa decat acolo

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

*Pe alte site-uri sa fie din Europa