| mafiot1 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei de la pc garage sunt foarte seriosi?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am cumparat numai o data dar nu am vazut prea multe probleme la comentarii negative pe net.

| nutuxcristian a răspuns:

Da,atat firma cat si personalul. sunt niste tipi foarte serios, punctuali si interesati despre ceea ce le spui in legatura cu produsele. cand ti le livreaza acasa, poti stabili tu ora livrarii.

| AndyPeScurt a răspuns:

Da sunt foarte seriosi eu tot ce am cumparat mi le-au adus sigilate si in stare perfecta...Deci poti cumpara cu incredere de la iei.

| miuuuuxd a răspuns:

Da, fac treaba buna.