| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Ce părere aveți despre cel.ro? E un site de încredere, merita sa cumperi de la ei. Multi spun ca au primit produse de defecte si ca au probleme cu garanția voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu am cumparat de la ei, chiar acum 1 saptamana. Produsele par ok, doar ca... daca nu sunt de la cel si cin de la alte firme, atunci ele vin separat. Am luat 3 produse de acolo si au venit in zile diferite si cu cost in plus de transport fiecare laughing

| HadesSs a răspuns:

Recomand cu incredere inainte comandam de pe eMAG, dar au devenit neseriosi iar cei de pe cel sunt prompti.

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru HadesSs):

Ai mai comandat de pe cel.ro? Cum ti-au venit produsele? Vreau sa comand piese pentru un calculator crezi ca o sa imi vina piesele in stare perfecta?

| HadesSs a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Da, mie mi-au venit in stare perfecta si repede, lucreaza cu cei de la Cargus parca si sunt seriosi.

| aXy99 a răspuns (pentru HadesSs):

Fix cei de la cel sunt promti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tati a cumpărat parca odată o coasa de pe cel și a avut ceva probleme cu ea.