| kovaregina a întrebat:

Ce părere aveți despre cheriboutique (.) ro?

Răspuns Câştigător
| Ursache_Cristina_1982 a răspuns:

Parerea mea e foarte bun. Am comandat o rochie cu o marime mai mica(comanda aceasta a venit in cam 1 saptamana). Am citit informatiile cum sa fac returnare si schimbare cu o marime mai mare. Comanda aceasta a venit exact ziua urmatoare.
Nu am nimic de obiectat

4 răspunsuri:
| kovaregina explică (pentru Ursache_Cristina_1982):

Multumesc happy

| Mădălina_Iulia_1999_ZJZg a răspuns (pentru kovaregina):

Cu placere!

| Petronella_Keresztes_Ungureanu_1968 a răspuns:

Buna ziua,
as vrea sa stiu daca produsele arata ca in poza in realitate si daca se potrivesc marimile cu ghidul de marimi de pe site?

| Ursache_Cristina_1982 a răspuns:

Foarte proasta; am comandat o rochie si mi-a venit cu totul alt ceva. Nu are nici o treaba cu ceea ce am comandat. Am trimis mail la ei si nu am primit raspuns de la ei nici macar dupa o saptamana. Rusine