.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a întrebat:

Ce parere aveti despre cozile interminabile din magazine? lumea cumpara tot ce gaseste chiar daca nu are nevoie.chiar credeti ca pe noi ne-a afectat asa grav criza economica?

Răspuns Câştigător
| unuzero a răspuns:

pe noi nu ne-a afectat criza pentru ca noi nu avem economie happy in momentul in care numarul persoanelor care locuiesc in Romania va scadea, vor incepe si primele semne de criza. tara traieste pe spatele taxelor (385 anual) si firmele care platesc 113 taxe anual, ca sa nu mai vorbim de "micile atentii". asa ca, romanul este mana sparta si cumpara chiar daca nu are nevoie. ma minunez cum dupa craciun si revelion, la 2, 3 zile dupa aceea o sa vedeti oameni in supermarketuri care umplu un carut fara nicio problema...parca am fi furnici happy

1 răspuns:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Anul viitor pe vremea asta sunt curioasa cata lume va fi in magazine si cat de afectati vom fi de criza.