| m5789932 a întrebat:

Ce parere aveti despre EMAG? www.emag.ro
Astept pareri pro si contra!
Eu personal sunt foarte multumit atat de serviciile oferite cat si de produsele lor, care au un pret acceptabil, si pe deasupra ofera si transport gratuit!

Voi?

36 răspunsuri:
| Sch_Bogdan_1981 a răspuns:

Incercati si alte siteuri
Sunt multe, axemplu pe www.sport-family.ro au o gama de biciclete pentru copii destul de ok si preturi bune.
Insa emagul au foarte multi parteneri care promoveaza produsele prin siteul lor

| Costea_Iuliana_1984 a răspuns:

Niste nenorociti! Anuleaza comanda apoi ma chinui de o luna sa mi recuperez banii! Prima teapa mi am luat o cu un televizor care a fost livrat foarte greu si defect in acelasi timp! Nu merita sa cumpere lumea de la ei... oribilaa experienta! Voi fi nevoita sa i dau in judecata!

| Pogaceanu_Sorin_1967 a răspuns:

Foarte proasta.Sunt neseriosi si mincinosi.
M-au pus sa-mi fac card Raiffeisen eMAG, spunandu-mi ca numai cu acest tip de card am acces la 24 de rate, apoi cand m-am dus cu cardul sa platesc, mi-au spus ca a fost doar o oferta limitata iar daca vreau in rate, doar 12.