| ema2396 a întrebat:

Ce parere aveti despre flax.ro? Sunt de incredere?

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Acest pasaj extras de pe site-ul lor cred ca raspunde mai mult decat suficient la intrebarea ta:

https://www.flax.ro/despre-noi

"Flax computers SRL este service autorizat ai urmatorilor producatori:

- ASUS
- Lenovo
- HP
- DELL
- Canon - Copiatoare si Plottere
- Kyocera"

(Kyocera e o companie japoneza ce face imprimante business mai bune decat Olivetti-ul cu care ma chinui eu la birou)

...Iar cand oferi Service autorizat pentru HP, Lenovo si Dell (3 dintre cei 4 producatori de laptopuri si sisteme Workstation... al 4-lea e Fujitsu) nu cred sa isi bata joc la garantii (acesta era miezul problemei)

| ScarlatGabrielCezar a răspuns:

Cumparat placa de baza - returnat a-2-a zi motiv ( format gresit iATX aveam nevoie ) placa refuzata pe motivul ca i am indoit 2 pini soket, s-au ofertit sa ai indrepte dar refuza returul, am primit placa cum am trimis o, de vanzare pe olx. Experientza 2 sapt plimbata pe drumuri.