| HopeAndDream a întrebat:

Ce parere aveti despre iPhone 5?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Este un aparat plictisitor, si se inghesuie toti trolii sa-l cumpere.

| Bizzle a răspuns:

Najpa eu as alege S3winking

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

O copie a lu' 4s, mult mai scumpa.

| filaret03 a răspuns:

Iphone 5 al mai praf telefon doamne fereste daca iti zic ce am patit cu el nu ma vei crede...lam scapat odata pe jos si s-a spart!

Este mai bun Iphone4S ...asta e scump+canu merita acei bani...recunosc putin mai performant dar la rezistenta este praf.

| al3xtheb3st a răspuns:

Un telefon destul de echilibrat dar ca si
"NuAmGasitUnNume" o copia a lui 4 s si putine imbunatatiri in comparatie cu s 3

| EuAiciPrezentPeNet a răspuns:

Un telefon cam ca iPhone 4 dar cu ecranul si memoria mai mare