| zoltan119 a întrebat:

Ce parere aveti despre magazinul marketonline? Credeti ca este o firma de incredere? As dori sa comand un telefon de la ei.

2 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Da, insa poti sa mai cauti si pe alte site-uri poate gasesti o oferta mai buna. Uita-te pe price.ro, compari.ro si alte site-uri de genu sa vezi daca-i ceva mai bun.

| zoltan119 explică (pentru Shammal):

Am gasit la pret mai mic pe diferite site-uri GSM dar nu prea am incredere in ei, plus ca nu este diferenta de pret mai mare de vreo 100 de lei, oricum mersi de raspuns cred ca voi comanda de la ei