| alee_3151 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nikon l110? Merita? Are cineva un astfel de aparat? avatantaje? dezavantaje? http://www.emag.ro/......-pVMA600E6

2 răspunsuri:
| cristina93 a răspuns:

Buna big grin am eu. Merita intr-adevar. Are 12 MP ceea ce foarte bun, un aparat bun incepe de la 8 MP, iar acesta are 12. Zoomul de asemenea este mare, de 15x e foarte bun pentru poze la distanta ( la inceput ma jucam laughing spionam vecinii cu zoom-ul ).
Oricum, merita toti baniiwinking si nici nu e scump la ce ne ofera big grin

| GosGrl a răspuns:

Dupa cum arata banuiesc ca merita...