| LG280 a întrebat:

Ce parere aveti despre PC Garage?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

3% discount pentru userii forumului, 1% vouchere gasesti pe toate drumurile. Daca urmaresti promotiile, prinzi chestii ok. De BF nu mai zic, mi-am luat monitor la jumatate de pret... si asta fara sa se fi dublat pretul cu o zi inainte de campanie, desigur.

13 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sunt de ceva vreme pe piata si nu stiu cum rezista deoarece preturile lor numai sunt competitive.
Canalul de Youtube e interesant si abunda in informatii, ar fi meritat si ei sa aiba in trecut o emisiune la tv cum avea lakele ala care prezenta Zona It si acum e vloggar
Pe de alta parte am citit si recenzii negative multe despre ei, daca imi aduc bine aminte la partea cu garantiile...

| mihai69 a răspuns:

Unul dintre multele magazine online/ fizice cu produse ok la prețuri accesibile, mai ales la reducere.winking

| Frank51 a răspuns:

Un magazin ca oricare altul laughing ce te aștepți să spunem?

| Sofer a răspuns:

Parere bună. Am cumpărat de la ei componente pc.

| Lukasssz a răspuns:

Meh,e ok

| aditimus a răspuns:

Un site foarte bun am comandat de multe ori de la ei.

| dinaprilie a răspuns:

O firma care dainuie de ceva timp pe piata din Romania.

| DaniTDCI a răspuns:

Recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preturi umflate

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

3% discount pentru userii forumului, 1% vouchere gasesti pe toate drumurile. Daca urmaresti promotiile, prinzi chestii ok. De BF nu mai zic, mi-am luat monitor la jumatate de pret... si asta fara sa se fi dublat pretul cu o zi inainte de campanie, desigur.

Răspuns utilizator avertizat
| omar456321 a răspuns:

Am mai cumparat de acolo. Nu am nimic de spus rau despre magazin.