| alex495 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Myria? Dar despre smart watch uri myria?

6 răspunsuri:
| Done_Mihai_1994 a răspuns:

Eu am o parere proasta despre ei am avut un smart watch si imediat mi s-a stricat si na mai avut ce sa imi faca la garantie cu el

| MrJoker30 a răspuns:

Eu pc-ul il am de la Myria, foarte bun, il am de 1 an si se descurca ff bine

| Deserth a răspuns:

Decat Myria mai bine deloc.Samsung,Sony,Panasonic,marci renumite, eu asta aleg de obicei

| alex495 explică (pentru Done_Mihai_1994):

Ce model ai avut?

| Alexaa11 a răspuns:

Nu recomand.

| KilluaSenpai a răspuns:

Am un cablu si o boxa portabila de la myria.
Box nu a tinut mai mult de 3 ore (a fost scapata pe pat de la aprox 1.5m).Iar cablul de cand l.am primit a trebuit sa il tin fix in aceiasi pozitie ca sa incarce.
Nu recomand deloc myria