| sasha a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul acesta http://www.pretul-corect.com/ e vrajeala? preturile prea mici ma fac sa cred ca e vrajeala. Da oare daca imi aduc produsele pana acasa nu am cum sa imi iau tzapa, asa prin posta sa zic ca nu am cum sa vad ce e in pachet. voi ce ziceti?

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca trebuie sa incerci si daca e adevarat, fii dragut si anunta -ne si pe noi. Cred ca ar fi serioasa afacerea.

| Bacemi a răspuns:

Pare ceva serios.

| Malvina24 a răspuns:

E foarte serios site-ul! daca comanzi ceva platesti la sosirea pachetului!(exista si varianta asta) daca nu-ti place si ceea ce ai comandat tu nu corespunde cu ceea ce ai vazut pe site nu platesti produsul/faci o reclamatie!

Abh
| Abh a răspuns:

Da, e real. Calitatea produselor, pe de alta parte...
Chiar daca iti aduce produsul acasa, curierul nu te va lasa sa desfaci pachetul pana nu-i semnezi si ii dau banii.

| BabyPink a răspuns:

Cred că este ceva serios happy
3. De ce preturile practicate pe acest site sunt mai mici decat cele de la TV?
Deoarece costurile cu publicitatea pe internet sunt mult mai mici decat cele cu publicitatea la TV.
Avem o colaborare buna si avantajoasa de aproape un an de zile cu Google Romania.

| sasha explică:

Sa ma risc cu posta romana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti comanzi ceva, si platesti cand iti ajunge acasa.Asa esti sigur ca nu e teapa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred dar am vazut ceva interesant si ieftin te rog eu mult dupa ce comanzi si primesti si iti merge ca se poate si aceasta varianta sa ii lipseasca piese. eu zic sa iti aduca produsele acasa. si ma anunti si pe mine daca ai primit, un msg privat acolo mic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreti un site care e sigur, intrati pe www.cumpara-repede.ro, am cumparat eu de aici si e totul foarte ok!