| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul aoro, a comandat cineva? De pe ce site-uri va comandati cosmetice cu reduceri mai maricele, magazinele deja au devenit nesimtite la pret.

4 răspunsuri:
| magazinulDepeBlog a răspuns:

Buna,
produsele de firma originale... nu au cum sa aiba reduceri maricele decat on perioada de promotzii sau (pentru ca suntem romani) daca sunt furate.
Din pacate Aoro - poti cauta pe forumuri - nu este cel mai ok site pe care il poti gasi.

| anonim_4396 explică (pentru magazinulDepeBlog):

Comentarile negative le-am citit despre parfumuri, iar eu vreau cosmetice, doar nu pot falsifica si fondurile de ten si alte cosmetice :-s, nu?

| magazinulDepeBlog a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa nu se poata?
Acolo este si problema... ca, din pacate, cosmeticele au contact direct cu pielea; daca sunt contrafacute (prost; pentru ca exista si copii bune) si au foarte multe chimicale sau produse cosmetice amestecate poti avea neplaceri grave, de la o simpla iritatzie pana la aparitzia unor ciuperci de piele.

| Popm a răspuns:

Incearca www.cassiopea.ro! recent i-am descoperit si eu