| Loredana123 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul pretulverde.ro?

7 răspunsuri:
| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Site-ul pretulverde.ro este un site bun pentru ca preturile sunt foarte acceptabile.

| Loredana123 explică (pentru aLExaNdRuUUul):

Este un site serios? Am vrut sa-mi comand acelasi produs pe site-ul allshops.ro,dar am auzit ca nu sunt seriosi si dau si teapa. Ce parere ai?

| andrei099686086 a răspuns:

Site-ul pretulverde.ro este un site bun pentru ca are preturi mici.

| hyy a răspuns:

Eu am o parere buna despre el

| Arnautu_Fabian_1974 a răspuns:

Produsele sunt degradate, pot aduce cu ele boli si pot fi un risc pentru familia dumneavoastra, poate ca ar trebui sa apelati la Sanepid si sigur au probleme si cu finantele, autorizatie? aici cautati sigur au puncte slabe.
.

| Loredana123 explică (pentru Arnautu_Fabian_1974):

Am comandat de la ei. Am luat teapa cu produsul, dar nu este vina lor, ei doar il comercializau, produsul in sine era o teapa marca topshop....in rest au fost ok, ba chiar mi-au oferit variante de livrare.

| Arnautu_Fabian_1974 a răspuns:

Sunt neseriosi! Daca ati fost pagubiti apelati la Protectia Consumarotului sau chiar Garda... ceea ce fac ei este caz penal....cu un avocat bun, primiti daune morale.