| KevinAle a întrebat:

Ce parere aveti despre site-urile Cel.ro si Evomag, sunt bune?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, am comandat de pe ambele si am fost multumita.

| KevinAle explică (pentru Adry05):

Ati comandat si telefoane?

| Adry05 a răspuns (pentru KevinAle):

Da, 2 telefoane de pe cel. De pe evomag nu mai stiu, telefon parca nu, dar tot ceva electronice.

| lpavel a răspuns:

Pe Cel.ro am luat teapa, deci uita de el, de Evomag nu stiu cat de sigur e...

| KevinAle explică (pentru lpavel):

Mersi de raspuns, imi poti spune la ce produs ai luat teapa si cum? gen..era fake, era alt produs?

| lpavel a răspuns (pentru KevinAle):

Era un laptop care s-a stricat inainte de garantie, doar atat ca e o poveste mai lunga...

| KevinAle explică (pentru lpavel):

Oh, ok, multumesc!

| Dismally a răspuns:

Am cumparat de pe Cel si nu am avut probleme. Celalalt nu il stiu.

| HadesSs a răspuns:

Eu recomand Cel.ro mereu comand de pe el.

| Csander a răspuns:

Eu am cumparat de la ambele si au fost ok.

| Ruxi942 a răspuns:

De pe cel.ro n -am avut probleme, am comandat si pe http://mallcopii.ro/ unde n-am avut iarasi probleme, au multe articole pentru copii