| ItIsAlright a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta Allview Viva h8? Vreau sa o i-au de Black Friday si pe ce site ar fi reduceri mai mari? Daca aleg eMAG ce reducere voi avea? Dar apropo rebuie sa stau toate noapte treaza? Am auzit ca e o ora anume in fiecare an.

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna Andra,
Anul aceasta multe magazine au ales 22 noimebrie, nu 29 noiembrie cum e in America.
Sunt mai multe pe IT, eMAG, evomag, clickshop, ai de unde alege.
Daca lasi un mail pe www.reduc.ro iti trimit maine sau poimaine lista completa cu magazine si orarul fiecaruia.
Multa bafta

| ItIsAlright explică (pentru CataC):

Poti sa-mi zici la ce ora se deschide pe eMag? Trebuie sa comand noaptea nu?

| CataC a răspuns (pentru ItIsAlright):

Buna
Sincer nu e niciun comunicat oficial, si nici oneoficial nu stiu nimic inca
In 2011 au inceput la 5 dimineata, in 2012 la 9... altii incep la 00:00, depinde doar de ei.
Lasa un email pe site si joi trimit toate datele, mgazin, perioada, tot ce mi se ofera de la magazine. happy

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E buna tableta! Daca alegi eMAG atunci sa stii ca Black Friday pentru ei incepe cu o saptamana mai devreme si mai exact pe 22 noiembrie si tine toata saptamana, in limita stocului poate ai noroc. eMag si Flanco incep vinerea neagra de pe 22! Ai timp destul sa o cumperi dar nu sta pana in ultima zi. Reducerile vor fi afisate joi noaptea de la ora 24.00.la ambele magazine.

Bafta!

| stroedaniel13 a răspuns:

Buna Andra,

Eu iti recomand sa mai astepti pentru ca pe 22 noiembrie, peste 3 zile va fi black friday la eMAG si iti vei putea lua produsul dorit mult mai ieftin.

Recomand acest model: http://bit.ly/18lmZeh pe care il poti achizitiona pe mai putini bani.

| ItIsAlright explică (pentru stroedaniel13):

Da! Vroiam sa intreb. Care este diferenta dintre cea de 999 lei si cea de 899?

| catahr a răspuns:

Iti recomand o tableta DELL
| DELL Outlet | - START La Reduceri
Laptopuri, Calculatoare, Tablete, Monitoare - acum totul mai ieftin.
Vezi oferte: http://www.dell-outlet.ro/

Abonează-te la Newsletter și câștiga unul din cele 100 cupoane de reducere valabile in perioada 16-28 Noiembrie