| cantectrist a întrebat:

Ce parfum i-ar place unui scorpion? Voi care sunteti baieti scorpion ce parfumuri de firma preferati? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| coliflor a răspuns:

Pull&bear,ultraviolet(paco rabane), lacoste, nu stiu daca conteaza zodia dar asta foloseste scorpionul meu.

| cantectrist explică (pentru coliflor):

Penru unele persoane zodia conteaza.Nici eu nu cred in zodii, dar in cazul lui isi spune cuvantul. II plac intr-adevar parfumurile ff tari puternice scumpe care se impun, asa cum spune si zodia.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește mai mult aici, www.elystar.ro
Pa, pa.

| caractere a răspuns:

E pe zodii?! big grin
Ia-i Narciso Rodriguez, o sa pice lat!
Si tu!winking

| cantectrist explică (pentru caractere):

Da,scorpionii sunt mai pretentiosi, le plac parfumurile tari si scumpe big grin, si voiam sa nu dau gres in alegere.

| Akuryo a răspuns:

thinking de ce neaparat scorpionilor, depinde de gusturile fiecarei persoanethinking stiu ca era un parfum la oriflam GLACIER cu sticluta albastra in forma de piramida=p~ mirosea foarte bine thinking uita-te prin diferite cataloage poate gasesti ceva potrivit pentru persoana respectivathinking

| oOoRubyoOo a răspuns:

Ce treaba are zodia cu asa ceva?
Mai nou am vazut masini/case/diferite obiecte pentru fiecare zodie, ce treaba are preferinta omului cu zodia?

Mie de exemplu imi place STR8 Oxygen

| maria2231 a răspuns:

Cred că un Scorpion ar prefera parfumurile Rabane. Sunt intense și persistente. Poți primi cadouri constând în parfumuri de la Paco Rabane dacă plasezi comenzi pe acest site:
https://www.gootoc.com/cat/Parfumuri-Barbati-34
https://www.gootoc.com/cat/Parfumuri-Dama-35

| JCZR a răspuns:

Recomand Givenchy play for her sau Bvulgari