| NoName1234 a întrebat:

Ce pot pune intr-o agenda?

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Planurile tale in primul rand. Intalnirile, zilele de nastere si aniversarile celor care iti sunt rude si prieteni. Ganduri, impresii, citate celebre. Cateva retete gastronomice care ti-au iesit si doresti sa nu le uiti. Poezii care iti plac, adrese utile (si de mail) si retete naturiste care nu dau gres. Sfaturi practice si retete proprii reusite. Top-uri ale filmelor, cartilor si site-urilor care iti plac. Agenda trebuie sa reprezinte ceva util, care sa te ajute in viata. Aduna in ea tot ceea ce iti poate folosi si peste ani.

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iti faci un jurnalwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ce vrei u big grin
Numere de telefon de exemplu big grin
Id-uri happy
Date importante
Lista de cumparaturi laughing

| denisa20 a răspuns:

Eu am o agenda in care scriu orice:zile de nastere, jurnal, date importante, numele unor melodii,...

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Poti sa-ti faci o pagina cu titlu' TOP... [Nu stiu cat] si sa scrii toate lucrurile care'ti plac/obiecte sau de ce nu si persoane. Mai poti sa decupezi din reviste poze cu vedete sau poze cu farduri, rochii, etc. Poti lista la imprimanta poze mici decupate in forma de inimioara cu prietenii tai, si sa le lipesti in agenda, langa sa scrii numele si nr. de telefon al persoanei. Si poti sa colorezi niste pagini speciale cu creioane, sclipici, carioci, etc. unde sa scrii chestii importante, de ex. intalniri de care sa nu uiti, teste pe timpul scolii, etc. happy! Sper ca ti'am fost de folos. Eu asa procedez.

| User a răspuns:

Rosii, ceapa, telemea...

| AnaisC a răspuns:

Pai se pare ca tot mai des apare intrebarea asta pe TPU, si am mai raspuns la intrebarea asta fiind rasp. castigator...
Pai itr-o agenda pui tot ce iti trece tie prin cap tot ce vrei sa realizezi sau tot ce ai realizat un orar, program...etc. orice te ajuta sa organizezi un program mai bun...Doar e agenda ta, trebuie sa ai imaginatie.

| robyroby a răspuns:

Planificare, numere de telefon.

| NoName1234 explică:

Si eu am raspuns la o intrebare la fel ca a mea si a fost castigator tongue cred ca vi se pare ciudat ca desi a fost castigator raspunsul meu la aceeasi intrebare am pus si eu intrebarea la fel... dar vroiam mai multe idei big grin

| NoName1234 explică:

Interesant Gabriela...happy

| NoName1234 explică:

KIdO, nu, nu, nu, deci.eu am vazut o intrebare pe TPU si intrebarea era ce sa pui intr-o agenda, am raspuns, si raspunssul meu a fost raspuns castigator, apoi am vrut sa pun si eu aceeasi intrebare ca sa aflu si mai multe, intelegi?

| DeMentaa a răspuns:

Eu nu inteleg la raspunsuri castigatoare ai raspuns castigatr la intrebarea ta chiar sunt confuza

| DeMentaa a răspuns:

Aha am inteles

| Kawaii123 a răspuns:

Pai poți pune gânduri, desene, jurnal, liste, planuri etc. Poți pune ce vrei tu, doar e agenda ta!

| ad0tza a răspuns:

oare?
ce sa pui intr-o agenda?
mai ce intrebare grea
nici pitagora nu poate sa raspunda la intrebarea asta]

NUMERE DE TELEFON!

buna dimineatawave

| SooJin a răspuns (pentru ad0tza):

laughing Respect pentru raspuns laughing laughing