| Vlad89NN a întrebat:

Ce purtati pe cap acum vara? (stiu ca mai e o luna de primavara dar.)

la un tricou mai merge o sapca dar la camasa unde gasesc o palarie / basca(ivycap) etc? tot ce vad in magazine ori sunt prea groase ori prea urate sau culori prea inchise, stiti pe net daca puteti da link catre niste accesorii?

Răspuns Câştigător
| Alin_Mihai_1998 a răspuns:

Cauta pe Okazii.Ro
Sigur vei gasi la preturi convenabile.
Paste fericit!

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Cauta pe okazii.ro.Pa,pa.

Răspuns utilizator avertizat
| ZeHelp a răspuns:

E prea cald, ce vrei sa mai porti? happy

Răspuns utilizator avertizat
| lolz1 a răspuns:

Acum sunt la modă pălăriile! Vorbesc serios, dar nu pălăriile din paie :))
Merge chiar și cu cămașă! În mall găsești câte vrei :D După nume îmi dau seamă că ești băiat, uite :
http://www.stilmasculin.ro/

Multă baftă! :*