| costinvlad a întrebat:

Ce sa aleg daca o sa cumpar un caddy hdd pentru un ssd? Sa aleg SSD Sata III?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu conteaza ce sata cumperi numa m2 sa nu fie, in rest sata 1, 2, 3 sunt la fel, caddy acela se pune in locul unitati optice astfel pierzi garantia sa stii, dar nu ai loc de ssd?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Oricare din lista: http://l.profitshare.ro/l/3814053 Utilizeaza codul VCUHU9KS pentru reducere daca vrei si dai comanda.

| costinvlad explică (pentru RAY):

Am laptop de aproape 5 ani si am ars hdd. Daca am hdd Sata III pot pune SSD Sata III in loc la HDD?

| RAY a răspuns (pentru costinvlad):

Desigur ca da