| anonim_4396 a întrebat:

Ce sandale se poarta vara asta? Ce magazine imi recomandati? happy

6 răspunsuri:
| brandusa_6214 a răspuns:

Pot sa ti ofer eu ceva modele de sandale, intra pe www.shoebijou.com, da i pe look book si asteapta sa vezi pozele, pot sa ti ofer orice nr, orice culoare, pentru mai multe informatii : pop_stanca@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi dai tu bani sa ma duc love struckhappybatting eyelasheswinking

| tukhey23 a răspuns:

Da o fuga pana la milanohee hee

| Altair a răspuns:

Incearca la Leonardo

| oana_3034 a răspuns:

Vara asta se poarta sandalele tip gladiator......gasesti la leonardohappy