| Ggjsp2 a întrebat:

Ce se întâmplă daca comanzi un produs de pe internet si cand vine curierul n-ai bani?
Am comandat ceva de pe internet dar banii pe care i-am pus deoparte pentru acel produs i-am cheltuit pentru ca a intervenit ceva urgent, dar site-ul de unde am cumparat nu ma lasa sa anulez.
O sa trebuiasca sa platesc transportul?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu platesti la curier ei vor face returul la colet si vanzatorul va suporta costurile de transport. E posibil totusi sa nu iti mai livreze urmatoare data daca e vorba de vreun comerciant mic

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Din ce stiu eu returul e gratis. De pe ce site ai comandat?