| oceanoflove a întrebat:

Ce se intampla pe alliexpress? Vad ca unii vanzatori isi inchid magazinele (virtuale). Am vrut sa comand niste rolete de 5ml de parfum dar vreo 3 magazine care vindeau si le-au inchis.

4 răspunsuri:
| lCupidon a răspuns:

Probabil și-au terminat stocurile.

| oceanoflove explică (pentru lCupidon):

Nu si-au terminat ca am verificat cate bucati mai erau in stoc. Si era de ordinul miilor.

| oceanoflove explică (pentru oceanoflove):

Si vad ca ce comand, vanzatorii le expediaza destul de greu. Presupun ca are legatura si cu pandemia.

| johnnny123 a răspuns (pentru oceanoflove):

Pai ti-ai raspuns singur la intrebare. Pandemia a dat totul peste cap: transporturi, aprovizionari, cerere, oferta. Micii comercianti care traiau de pe o zi pe alta dau faliment pe banda rulanta.