| Available a întrebat:

Ce site-uri cu haine bijuterii din argint/aur si incaltaminte stiti?

9 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Accesorii(nu din argint/aur dar frumoase)gasestipe www.melimelo.com(nu`s sigura daca am scris corect :P )iar haine cauta pe www.takko.ro :)

| Malvina24 a răspuns:

Intra pe :

http://www.fete24.info/

Mie mi se pare cel mai bun site!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.etinar.ro

www.misspretty.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat ceva deosebit de pe www.argintarie.ro ( un inel cu murano :D), de fapt l-am primit de la iubi meu, ca doar el l-a platit :p. Site-ul este de incredere si livrarea rapida :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.bijuinvest.ro biju din argint f misto

Răspuns utilizator avertizat
| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/bijuterii-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| clauditza_8517 a răspuns:

Www.starshiners.ro cu haine, e fff misto siteul

| mariopraga a răspuns:

Cred ca Ducashop.ro este cel mai bun la ora actuala in materie de bijuterii.