| JetBlueJet a întrebat:

Ce site'uri online au livrarea gratuita?
*Stiu ca unele ofera livrare gratuita abia dupa ce iti cumperi ceva ce trece peste o anumita limita.Nu vreau dintr-astea.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| JustaLittle a răspuns:

Strangei si cand ai mai multi cumpara ceva de care chiar ai nevoie, nu arunca aiurea banii

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

EMAG,altex etc doar ca trebuie sa cumperi peste 100 de ron

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Nu-mi prea place sa platesc livrarile. laughing
Adica nu vreau sa fie asa...sa ai livrare gratuita abia dupa ce comanzi peste 100/150 ron (etc.) Deci vreau fara limita. :3

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Dar ce vrei sa cumperi?

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Pai nici eu nu stiu ce vreau sa cumpar.
Ma gandeam ca daca vreau sa-mi mai comand ceva de pe net' sa nu mai platesc livrarea. Ca dau banii pe degeaba(In fine pe sofer il ajuta dar pe mine nu).
Asta este unul din acele momente cand sunt plictisita de moarte...am bani si nu stiu pe ce sa-i cheltui. :3

| JetBlueJet explică (pentru JustaLittle):

Merci de sfat.

| JustaLittle a răspuns (pentru JetBlueJet):

Strangei si cand ai mai multi cumpara ceva de care chiar ai nevoie, nu arunca aiurea banii

| Pool77 a răspuns:

"Pai nici eu nu stiu ce vreau sa cumpar.
Ma gandeam ca daca vreau sa-mi mai comand ceva de pe net' sa nu mai platesc livrarea. Ca dau banii pe degeaba(In fine pe sofer il ajuta dar pe mine nu).
Asta este unul din acele momente cand sunt plictisita de moarte...am bani si nu stiu pe ce sa-i cheltui. :3"
Nu serios? Adica ai bani dar te inteapa in ochi aia 15 lei pe care-i dai curierului? Lasa vrajeala, si oricum doar nu te-ai gandit ca la un produs de 12 lei sa-ti faca livrarea gratis? Ar iesii compania in minus.

| JustaLittle a răspuns:

Stiu ca pe Libris.ro la orice comanda e gratuit transportul prin curier Cargus. poate sa fie comanda de 5 lei, tot gratuit e. Oriunde in tara

| Moldoveanu15 a răspuns:

Majoritatea, daca ai o comanda mai mare.Nu poate nimeni sa iti ofere gratis transportul pentru un obiect de 10lei(de ex).

| JetBlueJet explică (pentru Moldoveanu15):

crying
Ce trista-i viata uneori.