| DianaTweety a întrebat:

Ce site-uri stiti din RO care au tot felul de chestii ca pe Aliexpress?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce ai fi PROST ca sa dai dublu sau triplu cumparind de la noi? Site-urile de la noi de unde crezi ca iau produsele, de la Sighetul Marmatziei?

| sorinake a răspuns:

O gama diversa de produse poti gasi pe eMAG, evomag sau mai nou pe oferteunice.ro

Sigur mai sunt si altele. Eu folosesc comparatoarele de preturi cand vreau sa cumpar ceva.

| alexsil05 a răspuns:

In functie si ce vrei sa cumperi, de exemplu vrei sa cumperi la mana a doua? Foarte simplu. Intra pe OLX, pe CEL.ro sau pe La Jumate.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru alexsil05):

Exact, foarte simplu. De exemplu, un telefon Maze Alpha. Cam 190 de dolari cu tot cu transport pe GearBest si un an garantie de la producator, 1050 RON pe OLX. Si fara garantie. Tot inainte!

| gomen a răspuns:

Nu cred ca exista. E Romania totusi. Oricum pe Aliexpress, Lightinthebox (ceva de genu) sunt destul de bune produsele. Si iti ajung in Romania, in cazul in care te intereseaza transportul. E adevarat ca uneori poate dura luni dar tot iti vine acasa. laughing

| Chan_Catalin_1996 a răspuns:

Daca e la capitolul haine iti recomand inkspired