| Biggiesan a întrebat:

Ce siteuri recomandati pentru vanzarea de produse romanesti in Europa?

4 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Ce produse, exista si firme specializate pe diferite domenii? se vorbesc mai multe limbi in europa asadar ce piata vrei sa cuceresti? sunt multe detalii care conteaza. foloseste google translate. sunt vorbitori de limba franceza, germana, spaniola, rusa etc
nu in ultimul rand exista firme in Romania care se ocupa cu asta.
totul este sa fii clar s sa stii ce vrei.
da, ebay si amazon pot fi folositoare insa nu poti sa vinzi chiar orce.

| sosostore a răspuns:

Amazon si ebay, ne este numai pentru europa, dar acolo intra majoritatea

| Gabriel_Nicolae_1968 a răspuns:

Amazon ebay si exista multe site-uri cauta si pe net

| VladPop14 a răspuns:

Amazon este cel mai bun!