| Georgiana95 a întrebat:

Ce sunt conversii?
Si...cum se numesc adidasii aceia cu talpa foarte groasa?

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Convers este o marcă de bascheţi.Adidaşii ăia cu talpă groasa...cred că te referi la skate shoes

12 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Conversii sunt tenisii sau baschetii cu talpa subtire, si au imprimeri pe materialul din care sunt confectionati, ceilalti... "shoes with very thick soles" adica adidasi cu talpa foarte groasa.

Shin
| Shin a răspuns:

Astia sunt conversii :P
http://www.boston.com/ae/sidecick/blog/converse.jpg
Numai bine, Shin;)

| lucib a răspuns:

Conversii sunt niste adidasi gen baschetii, iar adidasii cu talpa groasa sunt skateri... funda...

| Aliyaa a răspuns:

Conversii sunt o marca de bascheti iar adidasii aceeia cu talpa groasa sunt pentru skateri si se numesc skate shoes

| Roxii a răspuns:

Conversii sunt tenesii iar la adidasii cu talpa groasa poate te referi la pankeri sau skate shoeshttp://www.okokshoes.com/upload/upimg013%5CMember_8463.jpg

| iuliaoprea a răspuns:

Conversii sunt tenesii aceia cu bot alb. Cei cu talpa groasa sunt skate shoes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adidasii se numesc skateri.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skateri

| Smile<33.! a răspuns:

Acestia sunt convesii:). http://openphoto.net/......nverse.jpg

| autumnsdaughter a răspuns:

"conversii" sunt tenisii produsi de firma "Converse", iar in legatura cu adidasii, cred ca te referi la "shoes"

| tinkerbell_4387 a răspuns:

Conversii sunt tenisii... li se spune asa pentru ca cea mai renumita firima producatoare este Converse. Cat despre adidasii cu talpa groasa, nu stiu exact la c te referi, poate la Superstar-urile d la Adidas. thinking