| saftaiiustin a întrebat:

Ce sunt loturile de pe Amazon si cum pot cumpara si eu?

Am cumparat diverse produse de pe olx sigilate si toti cumparatorii spun ca sunt din loturi de pe Amazon, iar pe profilul lor sunt multe produce electronice din orice gama (tablete, telefoane, casti, placi video etc.). Nu i-am intrebat ce inseamna ca nu asta era important atunci.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

E o veritabila loterie. Sunt paleti cu produse care au fost returnate de clienti din motive diferite, pe care amazon nu le-a mai despachetat si le vinde ieftin catre oameni interesati sau distribuitori. Vezi ca nu au garantie si nici retur nu poti face, daca jumate din ce cumperi e defect e fix problema ta.

https://www.chilipirul-zilei.ro/......alet-42105

| saftaiiustin explică (pentru Wr3nch):

Multumesc! Dar paletii care contin doar produse electronice (telefoane, tablete, laptopuri, mouse-uri etc.) de unde se achizitioneaza ca nu cred ca i-au venit ipad pro-uri la o cutie de 1800 lei.
Mai stii si alte site uri?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Minciuni si minciuni.
NU cumpara telefoane si aparate electronice de pe olx, cumpara-le directd e pe amazon daca vrei, dar sub nici o forma nu lua nimic de pe olx ca-i teapa.
Multi primesc un telefon forate vechi in pachet sau o caramida.
Nu cumapra nimeni loturi de pe amazon, asta este minciuna!