| d33adhya88 a întrebat:

Ce telefoan ziceti ca este mai bun : Nokia c3 sau Samsung chat 3350?
Pe mine ma imcata mai mult Samsung chat 3350 pentru ca are acel bunton cu senzori. Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Si eu am avut de ales intre aceste doua telefoane si mi-am cumparat pana la urma Samsungul si pot spune ca sunt multumita de el.Ambele au cam aceleasi functii, deci nu este mare diferenta intre ele.

| Alexa113 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa iti iei Nokia c3 pentru ca Nokia e mult mai bun decat Samsung.O prietena de-a mea are Samsung si este foarte dezamagita de el.Eu am Nokia n8 si sunt foarte multumita de el. Acum faci cum crezi tu dar eu ti-am dat un sfat.Succes pentru ca stiu si eu cat de greu e sa alegi intre doua telefoane.big grin

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

S3350 clar

| ramona_2533 a răspuns:

Samsungul este mult mai dragut, este mai finut se potriveste mult mai mult unei fete in comparatie cu Nokia. am colegi care au Nokia c3 dar mi se pare mult prea masculin pentru o fata