| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon as putea sa-mi iau pana in 45 de milioane, sa fie bun la toate, bateria sa tina, sa mearga videourile pe net, sa se auda tare si clar la muzica, sa faca poze ca un aparat foto(si sa filmeze), sa aiba blit

4 răspunsuri:
| armand3004 a răspuns:

Sony Ericsson Xperia ARC, e un telefon genial, insa nu s-a lansat inca pe piata.

| Lala20 a răspuns:

IPhone 4. happy Funda?

| rolfenstein a răspuns:

Samsung galaxy tab.

| cannabiss6 a răspuns:

Daca dispui de 4 000 RON (sau 40 milioane ROL, cum ai zis tu), îți recomand iPhone 4. E cel mai bun telefon de pe piață.