| Bogdan4688 a întrebat:

Ce telefon e mai bun Samsung Galaxy sau IPoD?

Răspuns Câştigător
| nikok a răspuns:

Ipod este cel mai bun iti garantez eu am un ipod de vreo 2 ani bine dar trebuie si sa-l pastrezi!happy funda?puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Simona09 a răspuns:

Deci IPoD-ul nu este telefon nu poti vorbi de pe el asculti doar muzicaa sau te joci pe jocuri dar de vorbit nu pot asa ca daca vrei sa si vorbesti pe telefon eu zic sa iti iei Samsung Galaxy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy

| CatalinCordea a răspuns:

Ipod-ul nu este telefon poate ai vrut sa te referi la i-phone dar in orice caz dintre Samsung galaxy sau i-phone as alege Samsung. Funda?

| analfabet5698 a răspuns:

In primul rand IPod nu e telefon... E ceva ca un Mp3 asculti muzica cu el!

| catalin_7641 a răspuns:

IPod

| gabi_7758 a răspuns:

Eu consider ca ipod e mai bun.